7/24 KARLA MÜCADELE

7/24 KARLA MÜCADELE
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu Belediyesi, yoğun kar yağışının başladığı ilk andan itibaren start verdiği karla mücadele çalışmalarına 4 gündür etkili bir şekilde devam ediyor.

 

Her türlü olumsuz hava şartlarına karşı hazırlıklı olan Altınordu Belediyesi ekipleri, kar yağışının başladığı ilk günden bu yana 92 Mahalledeki karla mücadele çalışmalarını 7/24 kesintisiz sürdürüyor.

Kriz masası kuruldu

Karla mücadele çalışmalarının başlamasıyla birlikte Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören Başkanlığında bir kriz masası oluşturuldu. Kriz masasındaki koordinasyonu sağlayan Başkan Tören daha sonra sahaya çıktı. İlk günden bu yana süreci sahadan yöneten Başkan Tören, şehir merkezinde ve kırsalda sürdürülen çalışmaları gece-gündüz demeden yerinde inceleyerek ekiplere destek verdi.

Önce hasta ve cenaze

Karla mücadele çalışmalarını eksiksiz sürdüren Altınordu Belediyesi 24 saat açık tuttuğu iletişim numaraları ile ihtiyacı olan vatandaşların yardımına koşuyor. Ekipler, talepte bulunan vatandaşların adresini tespit ederek iş makinası ve arazi araçları ile müdahalede bulunuyor. Altınordu Belediyesinden hastaneye nakil konusunda destek talebinde bulunan bütün vatandaşlar belediye ekiplerince evlerinden alınarak hastanelere ulaştırıldı.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşırı hız bir can daha aldı
Aşırı hız bir can daha aldı
2 DUYARLI İNSAN!
2 DUYARLI İNSAN!