5 YILDIZLI PROJEDE SONA GELİNDİ

5 YILDIZLI PROJEDE SONA GELİNDİ
Bu içerik 0 kez okundu.

Kentin seyir terası olan 530 rakımlı Boztepe’de, Büyükşehir Belediyesi’nce hizmete sunulan ‘Bulutlara Dokunun Projesi’nin tamamlanmasıyla birlikte, asfalt çalışmaları da başladı.

 “Düşünen, Üreten, Yarışan Ordu” sloganıyla, altyapı, ulaşım, üstyapı, tarım ve sağlık alanında birçok proje ve yatırımı hayata geçiren Ordu Büyükşehir Belediyesi, turizm alanında yaptığı çalışmalarla, şehri geleceğe hazırlıyor. Şehrin seyir terası konumundaki 530 rakımlı Boztepe’de, 5 farklı aşama ve tek bir konseptten oluşması nedeniyle, ‘5 yıldızlı Proje’ olarak adlandırılan ‘Boztepe Bulutlara Dokunun” projesi tamamlandı.

Her türlü konfor düşünüldü

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, beraberinde Fen İşleri Dairesi Başkanı Abdulkadir Hatipoğlu ve Zabıta Dairesi Başkanı Cevdet Çağlar ile birlikte, Boztepe’de devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Boztepe’nin yenilenen yüzüyle, misafirlerini beklediğini ifade eden Genel Sekreter Alp, “Boztepe Bulutlara Dokunun projesi ve çevre düzenleme işi tamamlandı. Yöresel ürünler satış dükkanları hizmete hazır. Yayalaştırma projesi kapsamında, alt ve üstyapı bitti. Yürüyüş alanları hazırlandı. İnsanların konforunu sağlayacak her türlü hizmet oluşturuldu” diye konuştu.

‘Bulutlara Dokunun Projesi’nin tamamlanmasıyla sıcak asfalt çalışmalarının başladığını aktaran Alp, "metrenin üzerinde bir platform genişliğinde Boztepe’nin yol problemi tamamen ortadan kalktı. İnsanlarımız araçlarıyla, sağlıkla, huzurla, herhangi bir riske maruz kalmadan yaz kış Boztepe’ye çıkabilecek." dedi.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor