5 YILDIZLI OTELİN KARKASI BİTTİ!

5 YILDIZLI OTELİN KARKASI BİTTİ!
Bu içerik 0 kez okundu.

Kabadüz ilçesine bağlı 2 bin rakımlı Çambaşı Yaylası'nda 40 dönüm arazi üzerine inşa edilen 5 yıldızlı otelin karkas inşaatı kısa bir sürede tamamlandı.
80 oda ve 110 kişilik yatak kapasiteli otel, hizmete girdiğinde yayla turizmine çok önemli katkı sağlaması planlanan otelde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

"Eşsiz güzelliğe sahip olacak"

Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş ile Ordu Sanayici ve İş Adamları Derneği (ORDUSİAD) öncülüğünde başlatılan ve Çambaşı Yatırım A.Ş tarafından yapılan 5 yıldızlı otelin çalışmalarının aralıksız sürdüğünü belirterek; "2 bin rakımlı Çambaşı Yaylası'nda 40 dönüm arazi üzerine inşa edilen 5 yıldızlı otelin karkas inşaatı kısa bir sürede tamamlandı. 80 oda ve 110 kişilik yatak kapasiteli otel, hizmete girdiğinde yayla turizmine çok önemli katkı sağlayacaktır. Otel ile birlikte Çambaşı eşsiz güzelliğe sahip olacak. Bu önemli yatırıma katkı sunan Büyükşehir Belediye Başkanım Dr. Mehmet Hilmi Güler'e ve Ordulu iş adamlarımıza bu sosyal sorumluluk projelerinden dolayı gönülden teşekkür ediyorum. Ordulu iş adamlarımızın Ordu ve ilçemiz adına daha çok güzel çalışmalara projelere katkı sağlayacağına inanıyor, kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı