2 bin bahçede, tim var!

2 bin bahçede, tim var!
Bu içerik 0 kez okundu.

       

Vali Seddar Yavuz, fındıkta verim ve kaliteyi artırmak amacıyla Ordu Valiliğinin desteği ile İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yürütülen "Fındıkta Örnek Uygulama Timleri Sahada" projesi kapsamında yapılan çalışmaları yerinde inceledi. 

Altınordu ilçesi Öceli Mahallesindeki örnek budama yapılan fındık  bahçesine girerek buradaki çalışmaları inceleyen Vali Seddar Yavuz’a, İl Tarım ve Orman Müdürü Kemal Yılmaz, Müdür Yardımcısı Ekrem Oğurlu, Altınordu İlçe Tarım ve Orman Müdürü Abdullah Öztürk, Bitkisel Üretim Şube Müdürü Nusret Şahin ve  Ziraat Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Aslan Soydan da eşlik etti. 

Vali Seddar Yavuz burada yaptığı açıklamada, "Fındıkta Örnek Uygulama Timleri Sahada” projesinin Ordu’da 670 mahallede, 2 bin 10 üreticinin bahçesinde uygulanacağını belirterek, proje hakkında bilgiler verdi. Üreticilere de seslenen Vali Yavuz;  “amacımız çiftçimizin daha çok para kazanması ve daha huzur içinde, ekonomik refah içinde yaşaması. Bununla ilgili olarak da biz Valilik olarak gereken her türlü tedbiri alıyoruz. Çok kıymetli müdürümüz, çalışan mühendis, teknik eleman ve budama elemanlarımıza, kıymetli çiftçilerimize bir kez daha bu projeye vermiş oldukları destekten dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. Haber merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU GALİBİYETE KİLİTLENDİ
ENGELSİZLER ORDUSU GALİBİYETE KİLİTLENDİ
AYDIN HOCAYA VEFASIZLIK!
AYDIN HOCAYA VEFASIZLIK!