119 daire satışa çıktı

119 daire satışa çıktı
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ işbirliği ile Altınordu ilçesi eski kamyon garajında yapılanPrestij Konut Projesi'ndeki 119 daire, Büyükşehir Belediyesi tarafından açık teklif (artırma) usulüyle satışa sunuluyor.

120 dairenin Büyükşehir Belediyesine ait olduğu projenin tamamı 4 blok ve 311 daireden oluşuyor. Yarıdan fazlası yeşil alan olarak ayrılan alanda yürüyüş ve spor sahaları, 329 araçlık otopark, ticaret merkezi, cami ve market de bulunuyor. 

119 dairenin satış ihalesine katılmak isteyenler şartname ve eklerini İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı - Emlak ve İstimlak Şube Müdürlüğünden alabilecek. İstekliler istenilen belgeleri eksiksiz olarak hazırlayacak ve başvuru dilekçesine ekleyerek ihale dosyasını, Ordu Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığı – Meclis ve Encümen Şube Müdürlüğüne 26.02.2019 tarihinde saat 17.00’ye kadar teslim edecekler.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Merkez Yerleşkesi Encümen Toplantı Salonu’nda yapılacak ihale kapsamında listedeki dairelerin satışı 27 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 14.00’ten itibaren 3’er dakika ara ile yapılacak. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!